Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
2278218
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
vjera
Pěkná sněhule, gratuluju k úlovku :-)
jirka
Těch fotel bylo několik, ale jen dvě takhle vyšly. Ale toho jsem si všiml až doma při zpracování... ale je to fakt zajímavý.
vjera
Moc hezký ťuhýček, a krásně se ti naaranžoval (tuh3) ;-)
jirka
No sameček je " neupravený", přepeřuje aby byl fešák, než odletí...:-D
vjera
Ty poslední obrázky bramborníčka se ti moc povedly - zejména ten pahýl je vymazlený ;-)
jirka
Snad do začátku srpna budou další...;-)
vjera
Srnka je kouzelná - krásný obrázek :-)
jirka
Figi díky. Letos mě to dobře vychází. Tak ještě něco od vody a potom moje srdcovka srnčí říje a bude to léto jaké jsem ani nečekal.
figi
Blahopřeji k titulce v myslivosti. Na WL fóru skvělé fotky, kukačky světové a dudci famozní ( tam už Ti to nepochválím ). Přeji dobré světlo a málo plaché modely.
figi
jirka
Tak to jsem Tibore rád, že se líbí. Ale je fakt, že se daří a tolik obrázků kukaček na jednom webu moc není...;-)
tibor
Ahoj , tak ty kukacky jsou paradni, lepsi jsem nevidel. Tato serie je opravdu vynikajici.
jirka
Dalimíre nebude! Večer něco přidám z dnešního focení. Dnes jsem tam měl čtyři kukačky. Teď už mě jen láká kukačka na zemi a pěkně zblízka.;-)
Kaisi
Takže scénář z loňska se opakovat zcela jistě nebude :-)
jirka

Nevím vše, ale pták se jako samec ozýval a myslím, že není ještě zcela přebarvený. Ale děkuji za názor.
Martin Brejška
Nádherné snímky kukaček. V obou případech jsou to samice, rezavá forma je vzácnější.
vjera
Nádherné kukačky, gratuluju, Jirko :-)
tibor
já pozoruji dudky v okolí pohořelic už několik let, a řekl bych že jich je docela dost. Když jsem byl v krytu u špačka, tak jsem slyšel dudka každý den ,jeho hlas je nezaměnitelný ale i když jsem strčil nos do každého pařezu v okolí, tak jsem hnízdo neobjevil :-)
jirka
Tibore o štěstí to ani tak není. Prostě vím kde jsou, to je vše. Pochopitelně v lese to je potíž, na pasece je ani já nenajdu každý rok. A tam kde hnízdili loni, či předloni, tak to už je tak zarostlý, že to už ani mýtina není, ale džungle a tak je to pořád dokola...
tibor
ahoj,ty máš na ty dudky prostě štěstí :-) Světlo v lese ,kde se střídá temný stín s ostrým světlem je někdy pořádný oříšek. Fotil jsem asi pře třemi týdny špačka u dutiny s mláďaty, a byl to masakr nějak sladit černého špačka ve stínu proti osvětlenému listí.Ta dudkovka s hrabošem je docela zajímavá.
jirka
No je to hoodně složité, není to jak jsme je fotili v oboře, tam to bylo super, i když jsme nadávali na světlo. No paseka je paseka.