Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
1361221
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
jirka
Tibore díky, není toho ale až zas tak moc.
Tibor
Ahoj Jirko, musím ti pochválit nadílku bahňáků ,to se jen tak nevidí :-)
jirka
Jo, bylo to vydařené ráno, i když jsem přijel celej zablácenej, stálo to za to.
vjera
No téééda!
Světlo nádherné a ptáci úžasně pózovali, fakt krásné fotky :-)
To je tak i snad na dva doutníčky po sobě ;-)
A k tomu pivo, samozřejmě :-D
jirka
Labuťák stále obtěžuje...:-)
vjera
Vím kde ;-)
Labuťák se už odstěhoval?
Těším se na dnešní fotky :-)
Jirka
Věrko díky. Konečně se na mokřadu objevují bahňáci. V dubnu tam nebylo nic, z čehož jsem byl zklamanej. Zítra si přivstanu, abych byl v krytu ještě dřív a obrázků bude snad i více. Zrzohlávka je z rybníku, však víš kde.;-)
vjera
Nádherné obrázky bahňáků, Jirfko, počasí ti vyšlo a i ptáci spolupracovali :-)
Kvakoš i zrzohlávka také potěšili, díky :-)
Jirka
Staňo ahoj, no těch skokanů tam už moc není. Bývalo jich kolem 300 a teď tak 30, takže jsem je loni a ni letos nefotil, i když jsem se tam byl několikrát podívat. Je to smutná podívaná. Díky za přání a nápodobně. Stav se někdy na pivko... Jirka.;-)
Standa
Ahoj Jiří, poslední dobou jsem se toulal v tvém okolí od Nosislavi až po Nové Mlýny podél říčky Šatavy. Na skokana ostronosého modrého jsem štěstí neměl, ale jinak moc pěkná trasa, brzo si ji opět zopakuji. V souvislosti s touto cestou jsem se hned podíval na tvůj web a skokana jsem tam v letošním roce také nenašel. Je jich stále méně?
Přeji mnoho úspěchů a krásných úlovků, Staňa
jirka
Jo, chtělo by to už ale něco jinýho od vody...;-)
Kaisi
Letovky v pohodě
jiri
Martine ahoj,
vždy koncem března, letos tedy na Velikonoce... Jirka.
Martin Tichý
Ahoj Jirko,jak to vypadá s Arvalisama?

Chybí cca 10 dnů do optima (v letech minulých)

Martin :-)
Lačňáková Věra
Zdravím a děkuji za výstavu úžasných fotek v knihovně v Hustopečích,bylo to pro mne obohacením na duši.Chodím pozorovat ptáky,takže vím,že takové fotky nejsou zadarmo,a tak bych měla na Vás 18 otázek a asi dvěstě podotázek,ale k věci.Paní v knihovně mi říkala,že byste rád mluvil s manželem,možno zavolat na pevnou 519 322 600 nebo mobil 727 961 333 a já Vám Ježka předám,on mob.nemá.Mějte se krásně a ať se Vám daří:-)
jirka
Moniko ahoj, nebuď skromná, máš tam spoustu nádherných záběrů. Od bahňáků až po třeba krásný obrázek žluny. Jinak jaro nesměle klepe na dveře a bude to zase super. Ať se nadále daří. Nové stránky jsou pěkné. Ahoj Jirka.
Monika
Ahoj Jirko, po delší době opět zdravím. Sněhule i skalník jsou moc pěkné. S tím se tady u nás nesetkám. Jsem ráda, když se mi v zimě podaří udělat pěknou fotku, třeba jen sýkory. Jenže těch dnů, kdy je sluníčko a sníh je pramálo. A zdá se, že zima už je za námi. Posílám odkaz na moje nové stránky. Odešla jsem od Webnode a vytvořila si vlastní stránky- ještě tam chybí popisky u mnoha fotek a několik drobností.
http://www.fotonatur.eu/www.fotonatur.eu/>http://www.fotonatur.eu/" rel=nofollow>http://www.fotonatur.eu/>http://www.fotonatur.eu/>www.fotonatur.eu/>http://www.fotonatur.eu/> >
Přeji i dál hodně loveckých úspěchů a dobré světlo. Jaro už je na dosah.
Monika Suržinová

Jirka
Janko poskakovala v lese mezi kládami a potom se takto ukázala. Čau Jirka.
Ján Maderič
Ahoj Jirko, postolka je fakt super, ale ta slnkom osvietena cervienka kde je zvysok fotky v tieni je d o k o n a l a. Ahoj
jirka
Jirko to byla náhoda, že takto chvilku vydržela. Po chvilce byla fuč...